هیئت فرهنگی عشاق الحسن علیه السلام کاشان - شهیدخلیل قسمت کننده

 

  Aparat-Icon-Gary   Instagram-Icon-Gary   Telegram-Icon-Gary

  •   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 031-55242321

GhesmatKonandeh

 نام: خلیل

نام خانوادگی: قسمت کننده

نام پدر: حسن
تاریخ تولد: 1341
تاریخ شهادت: 62/12/11

 

متن وصیتنامه رزمنده دلیر سپاه اسلام شهید خلیل قسمت کننده

بسم الله الرحمن الرحیم

با درود خداوند متعال به انبیاء الهی و جانشینان برحقشان و آقا حجت بن الحسن العسکری(عج) و نائب بر حقش، امام عزیزمان و شهداي گران قدر اسلام و انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی.

اي خداي من تو را حمد و سپاس می نمایم و تویی براي هر سپاسی سزاوار. در برابر احسان نیکویت به من و فراوانی نعمت ها بر من و بسیاري بخشش هایت درباره من و بر رحمت و مهربانیت که مرا به آن برتري داده اي و بر نعمتت که بر من تمام گردانیدي، پس حق که درباره من احسان کرده ای، آن چه که شکر و سپاس من از آن عاجز و ناتوان است. خدایا تو را شکر و سپاسگزاري می کنم که بر من منت نهادي و توفیق شرکت درجبهه ها را به من عطا کردي. خدایا خوشحال و مسرور هستم که در جبهه ها در کنار بهترین بندگانت به سر می برم.

انقلاب اسلامی ما براي زنده کردن ارزش هاي اسلامی و معیارهاي اسلامی و پیاده کردن جمهوري اسلامی در جامعه به پیروزي و ثمر رسید و این انقلاب به خاطر ماهیت اسلامیش، به ملت ایران شخصیت و شرف و عزت داد. شماها قدر خودتان را بدانید که در این فضاي اسلامی زندگی می کنید. هر انقلابی مشکلات و مسائل و گرفتاري ها و کمبودها را دارد و لازمه انقلابی بودن، تحمل گرفتاري ها و سختی ها است؛ ولی درعوض این تحمل ها، آزادگی و استقلال و شخصیت در جامعه و در دنیا دارید. این انقلاب مختص شماها نیست؛ تمام مظلومان جهان و محرومان زیر ستم امیدشان به این انقلاب است. انشاءالله حکومت اسلامی در سرتاسر جهان گسترش پیدا می کند و آقا امام زمان (عج) ظهور می کنند و این انقلاب مقدمه اي است براي ظهور آن حضرت که جهان را پر از عدل و داد کند.

باید متوجه خطرات انقلاب باشید و آفت هاي انقلاب را بشناسید و مادامی که در صحنه باشید انقلاب شکست نمی خورد. دشمن ما سعی می کند رهبري این انقلاب را خدشه دار بکند. دیگر نمی تواند علناً با ما روبه رو شود؛ ولی سعی می کند با یک انگیزه مذهبی و پشتوانه مذهبی به رهبري این انقلاب ضربه بزند. الآن براي رهبري انقلاب بعد از امام توطئه می کند و شماها با حضورتان در صحنه سیاسی و اقتصادي و نظامی و اجتماعی آفت هاي این انقلاب را شناسایی کنید و به زباله دان تاریخ بسپارید. باید پشتوانه ولایت فقیه -که استمرار حرکت و اهداف انبیاء و امامان هست- باشید تا به اسلام عزیز و انقلاب -خداي ناکرده- ضربه وارد نشود. مسئله ولایت فقیه تنها به امام عزیزمان ختم نمی شود؛ شماها در هر زمان باید ولی فقیه واجدالشرایط را انتخاب کنید. اکنون دشمن با تمام قوا و مدرنترین سلاح ها به این انقلاب، به این اسلام و جمهوري اسلامی و به شخصیت و شرف و عزت و آزادگی شما حمله کرده و سعی می کند با فرسایشی کردن جنگ ملت ایران را از پاي درآورد. شما باید خود را براي دفاع از انقلاب آماده تر کنید. فنون نظامی را یاد بگیرید، به جبهه ها کمک کنید و با حضور خود در جبهه ها و شرکت در نماز جمعه ها و تشییع جنازه شهداء جواب دندان شکنی به دشمن بدهید.

این انقلاب الهی است و این را دشمنان داخلی و خارجی کر هستند که بشنوند. این هایی که در بین ملت هستند و با بعضی کارها سعی می کنند که حالت نارضایتی به وجود آورند. این ها هم رسوا می شوند و این انقلاب همچنان به روند خود به سوي حکومت حضرت مهدي پیش می رود.

مسئله جنگ را باید در رأس تمام مسائل زندگی و اجتماعی قرار بدهید. الآن با وجود شهداي زیادي که براي انقلاب فدا کردیم و وصیتنامه هاي مختلف، حجت بر ما تمام شده است. الآن جنگ است که به این انقلاب و حکومت اسلامی ارزش می دهد. سرنوشت این انقلاب به جنگ بستگی دارد. این هایی که می گویند ما لازم نیست از در جهاد و مبارزه وارد بهشت شویم و از عبادت و خودسازي در مسجدها وارد بهشت می شویم و به سعادت می رسیم کاملاً در اشتباه هستند. تمام این ها براي دفاع از اسلام است. وقتی این ها ارزش پیدا می کند که جامعه اسلامی باشد و ولیّ آن ولایت فقیه باشد.

خلاصه پیروزي نزدیک است و انشاءالله انقلاب اسلامی در سرتاسر جهان به وجود می آید و طاغوتیان و ستمگرها ازبین می روند و ملت هاي محروم و مظلوم جهان نجات پیدا می کنند.

مادر مهربانم، سلام علیکم

من هرچه از شماها و پدر خدابیامرزم تشکر و خدمت گذاري کنم کم کرده ام. شماها خیلی براي فرزندتان

زحمت و سختی و زجر و مصیبت متحمل شده ایدکه من نمی توانم درك کنم. من باید آن قدر خدا را شکر و سپاس گویم که شما طوري مرا تربیت کرده اید که امروز در حکومت اسلامی توفیق یک خدمت گزاری خیلی کوچک را دارم. بر این افتخار می کنم که بارها در فکر این هستم که چگونه این خدمات و زحمت هاي شما را جبران کنم؛ ولی شهداء خونشان جاري است و من با خدا عهد بستم تا خون این عزیزان در جبهه ها جاري است، من هم در کنارشان باشم. انشاءالله به زودي جنگ به پیروزي می رسد و اگر خدا توفیق شهادت را نصیبم کرد و خدا این منت بر من نهاد، این افتخاري را که به شما می رسد تبریک می گویم. شما ای مادر عزیزم؛ باید خدا را شکر

کنی که فرزندتان در این راه کشته شد. از برادران و خواهران عزیزم که زحماتی برایم متحمل شده اند تشکر و طلب حلالیت می کنم.

در آخر از همه کسانی که با من آشنایی دارند مرا حلال کنند و انشاءالله خداوند هم مرا ببخشد و از مادر عزیزم می خواهم که مرا دعا کند.

 

خدایا گناهانم زیاد است. تو به گناهانم از خودم آگاه تر هستی و من از دیگران به گناهانم آگاه تر. اگرچه در جهاد اکبر که مبارزه با نفس است ضعیفم؛ ولی تو را به عظمت و جلال و بزرگواري خودت قسمت می دهم، تو را به انبیاء و ائمه اطهار و مظلومیت اباعبدالله الحسین و مظلومین اسلام قسم می دهم که مرا ببخشی و مرا بیامرزي تا در روز قیامت جلو پیغمبر صلی الله علیه و آله و ائمه و حضرت زهرا(س) و امام حسین و شهداي عزیزمان روسیاه نباشم. تا زنده هستم روحشان از رفتار و کردار و گفتار و عمل هاي ما راضی باشند.

 

 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

1136557
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه گذشته
بازدید کل
63
1253
2807
20198
1136557
امروز: چهارشنب، 31 مرداد 1397

تماس با ما

آدرس: کاشان، خیابان غیاث الدین جمشید کاشانی، حرم الحسن (علیه السلام)

تلفن گویا : 55242321-31(98+)

صندوق پیامک : 20001018

پست الکترونیک: info@hasanjan.ir

چه کسی آنلاین است؟

ما 17 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم